Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ubezpieczenie oc

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
16 odpowiedzi na ten temat

#1 Alkomaty.net.pl

Alkomaty.net.pl

Początkujący kierowca

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 50 postów
  • SkądWarszawa

Napisany 25.12.2009, 12:36

Musisz sie dowuiedzieć w poszzcególnych TU,ale istnieje możliwośc rożłożenia ubezpieczenia na raty.
Dystrybutor Alkomatów - Alkomaty.net.pl

#2 p_ozim

p_ozim

Kierowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Skądpabianice
  • Auto:Toyota Land Cruiser
  • Skuter/motor:nie posiadam
  • Zawód:mechanik

Napisany 17.12.2009, 07:44

Jest taka możliwość. Można....
piotr ozimek

#3 Lorry

Lorry

Kamikazee

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2179 postów
  • SkądKrakuff
  • Auto:Opel ZB i Vauxhall AF

Napisany 13.12.2009, 21:23

Można rozbić płatność ubezpieczenia na kwartały albo miesiące, generalnie jest taka możliwosć :D
Najlepsiejszą filozofią życia jest Lorryzm :D

#4 siemkos89

siemkos89

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • SkądMława

Napisany 12.12.2009, 13:17

Witam serdecznie chce kupić sobie samochód niestety nie mam wziać kogos na współwłaściciela i chce kupić samochód ale nie mam tyle kasy zeby wyłożyć na oc odrazu a potrzebny jest mi samochód do pracy... Czy przykładowo mogę wykupić oc w warcie np i płacić co kwartał za oc?? Jestem młodym kierowca i nie mam znizek istnieje taka możliwość??

#5 marcin.robert

marcin.robert

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • SkądWarmia

Napisany 28.04.2011, 10:26

A ja mam inny "problem". Nie wiem, na jakie ubezpieczenie się zdecydować, ze względu na to, że jestem młodym kierowcą. Może dobrym rozwiązanie byłoby wzięcie samochodu na ojca (nie ma on prawka - to w ogóle możliwe) i zrobienie mnie ewentualnie współwłaścicielem pojazdu? Czy wtedy mam takie same prawa, jak ojciec?
Doradca, do którego zawsze jeździmy zaproponował mi albo Liberty Direct z OC AC albo HDI z samym OC. Ceny mają jak dla mnie naprawdę konkurencyjne, ale boję się, że za rok coś się zmieni i zamiast zniżki dowalą mi zwyżkami.

Przepraszam, jeśli post jest w złym miejscu i wtedy proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam Marcin

#6 remi

remi

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • Skądinternet

Napisany 01.05.2011, 16:25

Możesz na ojca ubezpieczyć nie musi mieć prawka aby posiadać auto. Na pewno będzie miał tańsze ubezpieczenie niż ty ( z racji wieku chociażby - dla osób poniżej 26 roku życia zawsze dowalają zwyżkę). Najlepiej kup auto z jak najmniejszym silnikiem to oc jest tańsze. Może masz w rodzinie kogoś kto ma jakieś zniżki. Ogólnie jeśli nie spowodujesz wypadku to za rok zwyżek nie powinno być.

#7 future11

future11

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 28.03.2018, 14:58

A czy kojarzycie może jakieś dobre porównywarki ubezpieczeniowe ? Ostatnio coraz więcej się o tym mówi, lecz nie wiem jaką wybrać. Znalazłem stronkę www.ubezpieczeniaonline.pl gdzie własnie taka możliwość jest, jednak czy kojarzycie ich ? Warto korzystać zarówno z samej idei jak i z tej stronki ? Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi na moje pytania ;) 

#8 DeceAuto_pl

DeceAuto_pl

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 06.04.2018, 10:22

Niestety nie znam żadnej dobrej i przede wszystkim w miarę dokładnej porównywarki ubezpieczeń OC z której można by korzystać. Polecam udać się bezpośrednio do danego TU i tam zapytać o szczegóły, jak to wygląda pod kątem finansowym.

#9 kwiks

kwiks

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów
  • SkądRybnik
  • Auto:Audi S3 8L
  • Zawód:magazynier

Napisany 09.04.2018, 14:23

A Rankomat nie jest wiarygodny? Bo kiedyś nawet był dość popularny i nawet reklama w TV była. Ja ubezpieczenie mam u tego samego ubezpieczyciela od lat bo współwłaścicielem samochodu jest mój tata. A on ma duże zniżki. Ale co do rat to z tego co wiem każde towarzystwo ubezpieczeniowe daje możliwość płacenia składki w ratach. 

#10 wroom

wroom

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 10.04.2018, 11:54

No była była, ale teraz to chyba warto jak się szuka ubezpieczenia z tańszą składką. Bo po tych podwyżkach to tylko szukać trzeba najlepiej i w Rankomacie sprawdzić i w kalkulatorach i nawet udać się do multi agenta, bo jak mu na prowizyjce zależy to coś znajdzie. I najlepiej to się za szukanie ubezpieczenia zabrać szybciej, bo trochę kombinowania jest.

#11 kwiks

kwiks

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów
  • SkądRybnik

Napisany 13.04.2018, 13:26

No przez Rankomat wysłałem kilka wniosków, czekam na kontakt. Ale też podobno dobrze jest mieć współwłaściciela jak ma wysokie zniżki. Wiecie może czy to prawda? 

#12 wroom

wroom

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 17.04.2018, 14:02

Tak jak twój ojciec ma np 60 % zniżki to jak wpiszesz go do DR to możesz z jego zniżek skorzystać a też równocześnie zbierać swoje. Dzwonili do Ciebie z Rankomatu? Jak nie to jak zadzwonią to zapytaj się jak to dokładnie z tym współwłaścicielem jest. Oni będą wiedzieć najlepiej. 

#13 kwiks

kwiks

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów
  • SkądRybnik

Napisany 18.04.2018, 09:47

No zadzwonili ale na pytałem, do Wydziału Komunikacji dzwoniłem i wszystko wiem. W każdym razie jak to załatwię to raz jeszcze przez Rankomat wyślę prośby o kontakt i też ojciec mówi, żeby iść do biura ubezpieczeń i zapytać agenta. Mam trochę czasu na odnowienie ubezpieczenie więc na siłę nie będę szukać. 

#14 Motomatek

Motomatek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 18.04.2018, 12:28

A nie wiecie jak to jest z ubezpieczeniem rozłożonym na dwie raty? Wystarczy, że wożę ze sobą dokument zawarty z ubezpieczalnią na początku, czy np. po drugiej wpłacie muszę też mięć potwierdzenie jej dokonania?

#15 kwiks

kwiks

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów
  • SkądRybnik

Napisany 20.04.2018, 12:20

Chyba tu masz ten przypadek opisany - https://rankomat.pl/...nie-oc-na-raty, ja Ci nie powiem jak to jest, bo nie wiem. Ale taki artykuł znalazłem na stronie rankomatu bo szukam ubezpieczenia w najlepszej cenie. 

#16 Carmax1_pl

Carmax1_pl

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisany Dzisiaj, 12:18

Z reguły ubezpieczenie OC rozkładane na dwie raty wychodzi mniej korzystnie niż płatność jednorazowa, ale o szczegóły najlepiej zrobisz jeżeli zapytasz u swojego agenta  ubezpieczeniowego. Na samą kwotę OC wpływ ma kilka czynników.

#17 kwiks

kwiks

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów
  • SkądRybnik

Napisany Dzisiaj, 15:27

Gdzieś też słyszałem, ze dostajesz od ubezpieczyciela dodatkowy % zniżki za płatność jednorazową składki. Więc jak masz możliwość to najlepiej zapłacić całość. Ale jak nie, to można dwie, ale wtedy się traci. 

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników