Skocz do zawartości

Zdjęcie

2 x VOLVO XC60

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
26 odpowiedzi na ten temat

#21 v-ride

v-ride

??????????

• Moderator
  • 4165 postów
  • Skądjesteś ?
  • Auto:ALLTRACK

Napisany 16.02.2016, 09:35

Kolejny Update:

- umówiłem się na przegląd na 120 tyś. Klocki na wykończeniu będzie wymiana , W KOŃCU.

- średnio co 20 tyś trzeba dolać 0,5 l oleju (tak chce komputer ) w obu autkach.

- U kumpla pierwszy raz komputer zażądał dolania 1 l (115 tyś km)

- odstający zderzak został  naprawiony podczas 1 przeglądu który zrobiłem w Lubinie, dotychczas auto było serwisowane w ASO w Wrocławiu, zderzak zgłaszany za każdym razem , nie udałe się naprawić.

W zeszłym tyg. podjechałem sobie na narty do zakopca, podczas tej wizyty udał mi się tak zakopać autko że ratować mnie musiał Góral swoim traktorem. Wpadłem na jego posesje (choć o tym nie wiedziałem bo było chyba z 70 cm śniegu) i nie byłem w stanie się z tego wydostać. Odwiedziłem kilka chat i okazało się że jest gościu który ma traktor, zaprosił mnie na kolację (grzecznie odmówiłem bo nie jadam wody z ziemniaków :)  )   i spytałem ile to będzie mnie kosztowało, gościu na to a le Pan da>? Ja na to że jak trzeba to kupie od niego ten traktor i sam się wyciągnę  :P​ bo dzieci.mam w aucie a już ciemno a ja na jakimś zadupiu. Skończyło się na : daj Pan na dobrą flaszkę. 

Podsumowanie, napęd na 4 by się przydał, choć i on pewnie by nie pomógł bez łańcuchów.

Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Dodany obrazek

M.F.G
Ryba

#22 v-ride

v-ride

??????????

• Moderator
  • 4165 postów
  • Skądjesteś ?

Napisany 25.03.2016, 11:10

-Oba auta umówione na wymianę uszczelnienia pokrywy zaworów (Gwarancja) , niby dlatego tak woła o olej. Naprawa wykonana będzie w Volvo Lubin w przyszłym tyg.

-Po ponownym zamontowaniu opon letnik mocno zaczęło nam szumieć w autach, nie wiem w sumie dlaczego, szum jest uzależniony od prędkości (co jest oczywiście naturalne) ale i od stopnia obciążenia silnika.

Obecny przebieg 125 tyś km

P.S nie mogę się już doczekać Alltracka.  

Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Dodany obrazek

M.F.G
Ryba

#23 v-ride

v-ride

??????????

• Moderator
  • 4165 postów
  • Skądjesteś ?

Napisany 31.03.2016, 10:51

Sztuka kolegi dodatkowo miała wymianę przekładni kierowniczej, (gwarancja)

Szumienie to kwestia opon, bieżnik ząbkowany, - nic z tym już nie robię.

Dodany obrazek

M.F.G
Ryba

#24 v-ride

v-ride

??????????

• Moderator
  • 4165 postów
  • Skądjesteś ?

Napisany 23.04.2016, 10:36

ZGINĄŁ KRÓL - NIECH ŻYJE KRÓL

q8ScNG.jpg

Dodany obrazek

M.F.G
Ryba

#25 3000gt_pany

3000gt_pany

Kamikazee

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2405 postów
  • SkądRaszyn
  • Auto:c30

Napisany 25.04.2016, 19:53

To już? Kurczę, siedzę tu parę ładnych lat, ale ile Twoich autek przeżyłem to się powoli w głowie nie mieści ;)
Wołowiny widzę troszkę zaczęły marudzić pod koniec, ciekaw jestem czy należy tu się dopatrywać wad jednostki po downsizingu? Stara D5 2.4 R5 przy takim przebiegu to się dopiero kończyła docierać ;)

A ta przekładnia to w ogóle ciekawostka, skoro lataliście głównie po trasach, a nie 24h po mieście i ciasnych parkingach... ?

Czekamy na temat z fałwejami, chyba z tą marką jeszcze nie miałeś doczynienia (chociaż w zasadzie A6 i exeo... :P)?

#26 v-ride

v-ride

??????????

• Moderator
  • 4165 postów
  • Skądjesteś ?

Napisany 27.04.2016, 21:06

Na koniec trochę nerwówki, bo jak dealer Volvo (AutoGala) się dowiedział że sprzedajemy swoje auta to przez telefon (i po zobaczeniu kliku aktualnych zdjęć z małymi ryskami itd) zadeklarował odkupienie sztuki za 120.000. Wstrzymałem sprzedaż do VW. Panowie z Volvo przyjechali , zobaczyli, pojeździli i zaczęło się tak jak zawsze. " A wie Pan , tutaj ryska tutaj ślady na boczku drzwi po pasach itd i itp. Zaczęli negocjacje, mimo że mówiłem przy telefonie że złotówki nie opuszczę. a może 118, 117,5 lub 119 tyś . To ich pożegnałem i dotrzymuję umowę z VW. Poszły za 117.000zeta

3000gt - a mówią że mijanie czasu najlepiej po dzieciach widać (to też potwierdzam) , ale fakt już trochę historii tu się tworzyło, i będę pisał do końca tego forum (a do tego już chyba nie daleko).

Co do Volvo to uważam że to normalna eksploatacja (nie miały lekko, często były ganiane po 200 km/h i więcej. Oczywiście na Autbahnach), więc werdykt końcowy w sumie jest bardzo pozytywny. 

Auto nigdy mnie nie zawiodły, zawsze bezpiecznie i komfortowe dojechaliśmy do celu.

VW już było, kiedyś, kiedyś miałem Vento VR6 ,a;e to inna bajka. Juz wkrótce zakładam temacik o Alltrackach, jest co pisać. Auta odebrane 22-go a już mają po 1500 km. I śmiało mogę powiedzieć że KOCHAM to auto, mimo jednego bardzo dotkliwego braku (z winy VW). Powoli się zbliżam do mojego auta "marzenie", może już po Alltrackach przyjdzie na nie czas.

Dodany obrazek

M.F.G
Ryba

#27 Riku

Riku

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów
  • SkądWarszawa
  • Auto:Mazda 626

Napisany 28.02.2017, 16:41

auto wygląda co najmniej świetnie. serio.

ale to nówka, więc nie ma się co dziwić z drugiej strony. miałem nawet okazję takim troszkę pojezdzić i jazda była baaaardzo komfortowa

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników