Skocz do zawartości

Zdjęcie

[W.I.P.] Albinek

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
495 odpowiedzi na ten temat

#481 Dyzio1988

Dyzio1988

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 777 postów
  • GG:
  • SkądKraków
  • Auto:BMW 325i
  • Zawód:Technik Kombinatronik

Napisany 30.07.2017, 21:15

Czysto jak zawsze. Koło docelowe?

#482 Albin

Albin

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • SkądOlsztyn
  • Auto:318is

Napisany 30.07.2017, 22:07

Tak, tylko jeszcze będą poszerzone. I tak opona zostaje. :P Zastanawiam się tylko nad kolorem - albo jakiś brąz albo tradycyjnie czarny rotor i srebrny rant.
instagram.com/albinekk_

#483 ///MTechnik

///MTechnik

Mistrz kierownicy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Auto:BMW 330Ci
  • Zawód:Technik

Napisany 14.08.2017, 23:59

Kurka wodna no jest dobrze.... kolor baja :o

#484 Albin

Albin

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • SkądOlsztyn

Napisany 15.08.2017, 12:46

Wnętrze do nysy złożone. Dodałem kierownicę Grip Royal, dildo shifter, hydrołapę, flock na tylnej półce, różową konsolę i jakąś naklejkę z krzaczkami odciętą z masek aoshimy do szyb. :P Pewnie jest tam napisane coś dziwnego, ale przynajmniej fajnie wygląda..  :P Z flockowaniem dywaników od jakiegoś czasu daję sobie spokój bo i tak tego nigdy nie widać.

Y3xtLax.jpg

pwydnc6.jpg

A na takiej kierownicy się wzorowałem. Na żywo bardzo mi się podoba jak to wyszło, ciężko uchwycić efekt na zdjęciach niestety. Przydałby się jeszcze jakiś czerwony kubeł, ale przy ostatniej wizycie w modelarskim kupiłem wszystko tylko nie czerwoną tamkę (bo moja pactra się do niczego nie nadaje...)

Grip-Royal-Galaxy-Slotted-1.jpg

12751242_1679429568972513_750493353_n.jp

Dzisiaj E36 dostało kolor. Chyba coś mi się dzieje z aero bo mam małe wklęsłe kropki na niektórych miejscach, jakby z farbą sikał też wodą..  :angry: Nie wiem czy dobrze zrobiłem malując to czarną tamką, a nie jakimś metalikiem. Model jest strasznie czarny, typowy piano black czego nie widać na zdjęciach. 

Q6itsHv.jpg

instagram.com/albinekk_

#485 ///MTechnik

///MTechnik

Mistrz kierownicy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów

Napisany 15.08.2017, 13:31

Po drewnie kolejny mega patent na fajere :) wygląda lux! Widzę że podzielasz moje zdanie na temat dywanów ;p e36 myślę że dopolerujesz, kolor no cóż.... jeden z lepszych, będzie wyglądał po porostu jak Schwarz II :) podoba mnie sie :D

#486 Dyzio1988

Dyzio1988

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 777 postów
  • GG:
  • SkądKraków

Napisany 15.08.2017, 13:53

Ja raz tak miałem że filtr przed pistoletem przepuszczał wodę z kompresora. W efekcie wylewałem lakier na lustro a jak woda odparowała to były kropy i trzeba było polerować. Co do bety to jak ///Mtechnik wspomniał będzie jak schwarz II. Dywany to można flokować jak są furtki otwierane. W przeciwnym wypadku nie ma sensu. Rozumiem że dildo shifter i łapa z jakiegoś zestawu tak?

#487 Albin

Albin

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • SkądOlsztyn

Napisany 15.08.2017, 14:22

Shifter zrobiony z przezroczystej wypraski - wsadziłem w wiertarkę i leciałem papierami a na koniec pasta polerska. Na dodatek wybrałem do tego ramkę Revella, która miała małą wadę, mianowicie taki pęcherzyk powietrza w środku dzięki czemu ciekawiej to wszystko wygląda. Szkoda, że nie miałem jakiegoś ciekawszego koloru wypraski bo nie chciało mi się tego malować clearami. A łapa to po prostu kawałek styrenu 1mm z trzema dziurkami na rączce. U mnie wszystko na patencie! :D
instagram.com/albinekk_

#488 Dyzio1988

Dyzio1988

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 777 postów
  • GG:
  • SkądKraków

Napisany 15.08.2017, 15:41

Hehe i to na niezłym patencie. Ja jak był konkurs na driftcara to chciałem zrobić taką dźwignie do hydrołapy wyglądającą jak część kastetu. Widziałem na necie i fajnie to wygląda.

#489 ///MTechnik

///MTechnik

Mistrz kierownicy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów

Napisany 15.08.2017, 16:12

Dzwignie na patencie!!! :o można??? .... Można!

#490 Matiz

Matiz

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 697 postów
  • GG:
  • SkądŚlunsk!
  • Auto:GF8 RX, K11 SuperS
  • Zawód:naprawiacz automobili

Napisany 17.08.2017, 20:33

Mówimy na to z kumplami: [wstaw dowolny rzeczownik] w galaktyke :P

jednoczesnie jakoś 2 lata temu pojawiły sie damskie leginsy i siodełka do bmxów, mielismy z tego wtedy polew :D

ale kiera wygląda super :o i 1:1 i w skali, musze to sprzedam kumplom tuningom :o

pRmG1Cg.jpg

#491 Albin

Albin

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • SkądOlsztyn

Napisany 01.09.2017, 19:05

Wyspawałem kolektor wydechowy.  :P

53R0SQS.jpg

akug158.jpg

Coraz bardziej myślę o zmianie koloru komory na fiolet albo coś innego.. Nigdy nie byłem fanem takiego czegoś, ale jakoś mi się powoli zaczyna to podobać nie wiedzieć czemu. Idealnie byłoby to pomalować farbą z brokatem, ale taki lakierniczy to nie są tanie rzeczy a obsypywanie i malowanie według mnie da marne efekty.. Myślałem żeby zamówić "pyłek holograficzny" do paznokci z allegro, ale to chyba to samo co tradycyjny brokat i będzie za gruby.. :( 

W E36 postanowiłem trochę ucywilizować deskę rozdzielczą. I żeby nie było to na dole to pokrętła od nawiewów, wyżej będzie kalka przypominająca radio.  :P

fOR4zBP.jpg

instagram.com/albinekk_

#492 Matiz

Matiz

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 697 postów
  • GG:
  • SkądŚlunsk!

Napisany 02.09.2017, 01:07

co to za beamsy, czym grzejesz itp, opowiadaj mi wszystko! :P

chyba bedo' trąbki ^_^

pRmG1Cg.jpg

#493 Albin

Albin

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • SkądOlsztyn

Napisany 02.09.2017, 12:08

To są profile 2mm Tamiya. Podgrzewam zapalniczką i wyginam na granicy złamania można tak powiedzieć bo jak za mocno podgrzejesz to stają się zbyt plastyczne i rurki gubią grubość co potem słabo wygląda. Na cały kolektor wraz z próbami poszedł tylko jeden profil, nawet mi jeszcze trochę zostało. :P
instagram.com/albinekk_

#494 reptyle

reptyle

Kamikazee

• Moderator
  • 1641 postów
  • GG:
  • SkądDL
  • Auto:Fiat Bravo/Citroen Jumper

Napisany 04.09.2017, 15:01

Pyłku nie zamawiaj, chyba że masz lakier do pazurów i lampe UV. A w lakierni dorobisz sobie farbe na max 40zł. Dorabiałem białą perłe to w jednym słoiczku miałem metaliczną bazę a w drugim półprzeźroczystą drugą warstwe z drobinkami, całość 35zł. Rozcieńczasz i pod aero. A komore to w oczojebny fiolet i będzie miodzio :D

Tablice rejestracyjne 1/43 1/24 1/18
https://www.facebook.com/GratFactory
Felgi i akcesoria http://s1313.photobu...i?sort=6&page=1

#495 Albin

Albin

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • SkądOlsztyn

Napisany 05.10.2017, 21:01

Kupiłem w końcu wymarzoną S klasę. Zakochałem się w tym aucie od kiedy zobaczyłem białego lorinsera na forum raceismu i właśnie w tym kierunku będę szedł jeżeli chodzi o body i kolor. Jakbym miał mieć merca to tylko białego..  B) W jeden wieczór został rozebrany na części pierwsze i przymierzone zostały felgi (mogłyby być jednak cal mniejsze). Stan budy jest wzorowy - szwy i miejsca na zderzakach od ramek także nikt w nim nic nie skrobał i nie psuł. Jedyne co to trzeba popracować trochę nad szybami bo są całe w białym osadzie (przyklejone były kropelką) i podczas dość agresywnego rozklejania w moim wykonaniu zostały dość głęboko porysowane w dwóch miejscach, ale nie będzie z tym większego problemu.

17619537273686185855.jpg

09S4I1I.jpg

iAlwbIl.jpg

JDe4eGi.jpg

bVPsApu.jpg

muU8ZvY.jpg

Ostatnio miałem sporo pracy przy skali 1:1 i nie mam chęci do modelowania, ale miejmy nadzieję, że przy nowym nabytku jakoś się wszystko unormuje. :) Ma ktoś pomysł jak ładnie wyskrobać te przetłoczenia po bokach zderzaku z przodu?

instagram.com/albinekk_

#496 Matiz

Matiz

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 697 postów
  • GG:
  • SkądŚlunsk!

Napisany 06.10.2017, 05:51

wg taśmy maskującej może. Czymś tempszym od skalpela, np jednym z rogów trójkat-shaped :P pilnika

Mega wredne auto do naprawy, kiedyś jak byłem nad morzem to przyjechali jakieś warszawiaki. Całą droge im sie gotował, a jakby tego było mało- zawsze na koniec trasy (trójmiaasto, Reda) jest mega korek. Gdy byli na miejcu to zamiast odpoczywać, martwili sie o merca....

ciekawe czy ktoś im zrobił remont tego V12, czy znowu poszła za grosze do nastepnego frajera.... :unsure:

(spoko Albin, my wzieliśmy sie w najbardziej deszczowy okres za Żuka złombola :P)

pRmG1Cg.jpg

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników