Skocz do zawartości

Zdjęcie

[WIP] Dyzio1988

e36 gama schuco 1:24

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
68 odpowiedzi na ten temat

#61 Dyzio1988

Dyzio1988

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 771 postów
  • GG:
  • SkądKraków
  • Auto:BMW 325i
  • Zawód:Technik Kombinatronik

Napisany 26.03.2017, 21:50

Jak dojdą zderzaki i lepszy spas bo koła były tylko przyłożone do kasty to powinno być oki. Wizualnie na żywo nie rzuca się to w oczy. Specjalnie dałem opony z niskim profilem od Alexa żeby to jakoś leżało. W razie W mogę aluranty przetoczyć po zewnątrz i wtedy zejdę na średnicy felgi o 1mm i będzie gitarka :)

#62 Maćko

Maćko

Kamikazee

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4841 postów
  • GG:
  • Skądz Bogdańca

Napisany 28.03.2017, 10:10

Świetnie to wygląda jak na razie! 

tumblr_mcx5lxbc6R1rprwzqo1_500.gif

#63 ///MTechnik

///MTechnik

Mistrz kierownicy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów
  • Auto:BMW 330Ci
  • Zawód:Technik

Napisany 09.04.2017, 15:54

Pięknie to wszystko siadło, nie sądziłem że tak dobrze to wyjdzie z tymi poszerzeniami ale tak mi się podoba na tej feli że sam właduję takie do e30T ^_^ Już nie mogę się doczekać jak go skończysz...

#64 Dyzio1988

Dyzio1988

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 771 postów
  • GG:
  • SkądKraków

Napisany 13.04.2017, 00:01

Korzystając z wolnej chwilki dorobiłem sobie koguta do Policyjnej 502.

246jr6h.jpg

33csvvd.jpg

Jest różnica pomiędzy oryginałem a podróbką ale i tak lepsze to niż nic :)

2u7p1f9.jpg

#65 ///MTechnik

///MTechnik

Mistrz kierownicy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisany 13.04.2017, 23:18

Fajnie to wyszło z tą diodą...szczerze to chyba lepiej wygląda niż ta ori na Strażackiej :ph34r:

A jak już jesteśmy przy 502 to śmiesznie się złożyło, bo ja swoją też ostatnio ruszyłem... ale jak zobaczysz jaką zbrodnię popełniłem to mnie chyba wykastrujesz :lol:

#66 Dyzio1988

Dyzio1988

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 771 postów
  • GG:
  • SkądKraków

Napisany 08.08.2017, 21:37

Witajcie znów po srogiej przerwie. Pomalutku ale coś sobie dłubię. Rozkleiłem, pomalowałem od nowa i poskładałem z powrotem oraz zwashowałem lekko silnik do e21.

Wystrugałem kopułkę, dodałem kable...  pomimo iż użyłem najcieńszych jakie znalazłem z taśmy elektronicznej to jakoś grubawe mi się wydają :wacko:

No cóż. inaczej nie będzie. Przy składaniu w całość dojdzie kabel do cewki, od aku do alternatora i masy i jakieś węże od chłodnicy :) A teraz słucham :)

34zyesp.jpg

nobyab.jpg

aajb53.jpg

5l2uxw.jpg

29kvrwk.jpg

#67 ///MTechnik

///MTechnik

Mistrz kierownicy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisany 15.08.2017, 00:23

Bardzo fajnie to wygląda. Czym malowałeś blok? To jakiś metalizer czy taki efekt przez wash? Ja bym jednak Jarku wymienił te kable. Wiem że ten silnik na żywo w rękach jest strasznie malutki i mimo że użyłeś najcieńszych kabli będą się wydawały za grube. Zdobądź jakiegoś starego pada od nintendo albo innej konsoli, tam są bardzo cieniutkie kabelki w tej wiązce i w różnych kolorach :)

#68 Dyzio1988

Dyzio1988

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 771 postów
  • GG:
  • SkądKraków

Napisany 15.08.2017, 12:20

Blok jako tako jest zielony młotkowy a głowica , kolektory i dekiel malowane lakierem srebrnym  w sprayu firmy duplicolor. Ale nie polecam, mimo że efekt prawie chromu to jest to lakier żywiczny i po miesiącu nadal jest "lepki". Jak weźmiesz w łapki za mocno to czujesz taką lepkość.. Na deklu użyłem metalizera od C1 ale nie wiem czy przez ten ów spray czy coś innego wiele nie dodał... Nad kablami pomyślę tylko kurde użyłem mocnego kleju CA w żelu i raczej nie wyjdą z kopułki :( a nawiercałem tam otwory żeby weszły choć trochę bo inaczej by się nie trzymały..

#69 ///MTechnik

///MTechnik

Mistrz kierownicy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisany 15.08.2017, 13:49

aha no właśnie bo nie widać że zielony. Ja już dawno nie używam tego dziada Duplikolor odkąd malowałem 635 'Jagermeisster' na pomarańczowo. Suszyłem prawie 2 miechy a i tak praktycznie model zniszczony :/ Kable wymieniaj, ja bym nie wyciągał już ich na siłę skoro masz wklejone tylko uciął tak z milimetr od. Przecież w realu taki kabel ma szerszy kolnierz przy kopółce. Cieńszy przykleisz Superglue do szerszego i będzie baja. Zaufaj mi - jestę Technikię... :lol:

3853e69a48d50bdcmed.jpg

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: e36, gama, schuco, 1:24

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników