Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sklepy z częściami samochodowymi

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
21 odpowiedzi na ten temat

#1 MarianP

MarianP

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 31.10.2014, 16:25

Cześć jestem nowy na forum i ogólnie w branży samochodowej :)

Ogólnie szukam polecanych sklepów z częściami samochodowymi. Chciałbym zapytać was o wasze sklepy internetowe i stacjonarne. Gdzie kupujecie i skąd zamawiacie?

#2 staszkowy

staszkowy

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • SkądPomorze
  • Auto:Iveco Daily
  • Zawód:dostawca :)

Napisany 12.11.2014, 14:30

A poszukujesz w jakimś konkretnym celu (np. do warsztatu, konkretnego auta)? Osobiście polecam sklep z częściami do Iveco: http://ivemax.com

Ale nie wiem, jak pisałem wcześniej, czego konkretnie szukasz.

#3 MarianP

MarianP

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12.11.2014, 16:42

W jakimś konkretnym celu to nie ale tak na przyszłość aby zrobić sobie taką rozpiskę polecanych sklepów, na które warto zwracać uwagę w przyszłości. Znalazłem też taki sklep i chce się dowiedzieć czy ktoś w nim kupował i czy może powiedzieć coś na jego temat - milionczesci.pl?

#4 gracz24ha

gracz24ha

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 38 postów
  • Auto:Opel Vectra B

Napisany 18.12.2014, 12:29

A ja polecam z własnego doświadczenia www.iparts.pl :) mają duży wybór części w bardzo dobrych cenach i często promocje fajne mają.

#5 Dabtuner

Dabtuner

Kierowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 29.01.2015, 15:00

Jeżeli mowa o dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych to zapraszamy także do nas gdzie znajdziecie szeroki wybó wskaźników samochodowych Auto Gauge:)

www.dabtuner.pl - wskaźniki do samochodów firmy Auto Gauge.

#6 pritter

pritter

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 30.07.2015, 12:17

Zalezy o jakie czesci chodzi ale np. kompensatory czy roznego typu przewody mozna kupic w firmie witzenmann www.witzenmann.com.pl ja jestem ich stalym klientem.

#7 Salko_pl

Salko_pl

Początkujący kierowca

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 06.08.2015, 08:23

Tutaj mogę zaprosić również na naszą stronę Salko.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór markowych części w niższej cenie,a miła i fachowa obsługa zawsze chętnie pomoże oraz doradzi podczas wyboru.

#8 Małpa

Małpa

Początkujący kierowca

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 13.08.2015, 12:51

Dobre opony można dostać tutaj http://opony-ekspert...lna-oferta.html :) I to nie tylko do samochodów osobowych. Mają bardzo dużą ofertę i dogodnienia :) Nawet przyjadą do swojego klienta!

#9 Salko_pl

Salko_pl

Początkujący kierowca

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 21.08.2015, 09:19

Okej,dzięki za namiar bo może przydać się to szczególnie teraz kiedy powoli planujemy już zmianę opon z letnich na zimowe,lato to dobry czas aby kupic opony po prostu taniej. A zaglądaliście do nas na Salko.pl ?

#10 mariuszowy

mariuszowy

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 20.01.2016, 13:58

Od siebie mogę polecic s-auto, zamawialem kilka czesci pod naprawe sprzegla i na nastepny dzien czesci juz u mnie byly.

#11 Ajlar

Ajlar

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 09.03.2016, 21:44

Ja mogę dorzucić sklep z częściami do układu hamulcowego http://bozarto.pl . Mają części do wszystkich marek aut w bardzo dobrych cenach. 

#12 MikeeS

MikeeS

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 14.03.2016, 14:34

Jakby ktoś z was szukał części do quadów to polecam sklep - quad części.

#13 staszek2323

staszek2323

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów
  • Skuter/motor:varadero

Napisany 16.03.2016, 21:01

Ja części zamawiam w moim auto serwisie: http://nova-auto.pl/samochody-osobowe

#14 Avde_pl

Avde_pl

Kierowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 30.03.2016, 16:48

Skoro mowa o dobrych sklepach z akcesoriami samochodowymi,to zapraszamy również do nas,posiadamy szeroki wybór sprzętu audio-car i nie tylko,w razie pytań chętnie pomożemy i doradzimy na forum.

#15 bleare

bleare

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • Auto:Skoda Fabia 6Y2

Napisany 15.04.2016, 22:19

Ja polecam SprawnaBryka.pl, w szczególności ceny amortyzatorów są konkurencyjne. 

Części samochodowe SprawnaBryka.pl - tanio i pewnie!

#16 dixit

dixit

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 27.04.2016, 15:43

Ja zawsze robię serwis tutaj w Zabrzu http://www.serwistoyoty.pl/przeglad i czy to jest diagnostyka silnika czy grubsza sprawa, zawsze części mi sprowadzają, dopasowują i w ogóle wszystkim się zajmują. nie muszę szukać żadnych sklepów

#17 Bestoils_pl

Bestoils_pl

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 05.05.2016, 14:18

Do grona sklepów z częściami samochodowymi,a konkretnie szeroki wybór olejów silnikowych znajdziecie u nas na Bestoils.pl

#18 Kelly

Kelly

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 22.06.2016, 22:58

Mnie trochę typowe sklepy z częściami zraziły tym, że ciężko znaleźć jeden, w którym dostępne byłyby wszystkie elementy do mojego samochodu. Dlatego też w momencie, kiedy oddaje samochód na przegląd gwarancyjny, to proszę, by potrzebne części do Volvo dostarczyło mi ASO. W mojej ocenie przyśpiesza to też sam proces naprawy, ponieważ nie trzeba długo czekać, gdyż mają dobre zaopatrzenie. Wyczytałam na stronie jednego z serwisów: http://domvolvo.volv...yzowany-serwis/, że warto jednak postawić na oryginalne podzespoły. Czy ktoś z was zapatruje się podobnie jak ja na te kwestie? :)

#19 Salko_pl

Salko_pl

Początkujący kierowca

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 06.07.2016, 08:32

Może w takim razie napisz jaki samochód posiadasz,bo akurat częściami i motoryzacją zajmujemy się na co dzień i możemy doradzić na Salko.pl  bo niemal wszystkie części znajdziesz tutaj w jednym miejscu.

#20 wicky

wicky

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 03.11.2016, 15:41

Ja jak już muszę kupować online, to najczęściej korzystam z autingo. Mają bardzo szeroki wybór i całkiem przystępne ceny, więc jest ok :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników