Skocz do zawartości

Zdjęcie

Macie swoje ulubione sklepy?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
29 odpowiedzi na ten temat

#1 MarianP

MarianP
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisany 05.11.2014, 16:23

Jak w tytule. Jestem ciekawy czy macie jakieś swoje ulubione sklepy z akcesoriami i odzieżą dla motocyklistów i motorów :)

#2 MarianP

MarianP
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisany 14.11.2014, 09:14

Hop hop żyje tu ktoś :P

#3 Albert

Albert
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 14.11.2014, 16:31

Nie.
Ale mam wiele ulubionych sklepów z karmą dla zwierząt!

#4 Kadlor

Kadlor
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisany 09.02.2015, 22:29

Ja kupuję wszystko na all. Jest taniej niż w sklepach. Niestety chyba Polska nie dorobiła się jeszcze porządnego sklepu dla motocyklistów.

#5 KasiaMikina

KasiaMikina
  • Użytkownicy
  • 40 postów

Napisany 27.06.2015, 16:28

Z mojego doswiadczenia wynika, ze lepiej jest kupowac w sklepie stacjonarnym, poznać sprzedawców i nawiązać z nimi nić porozumienia, to i doradzą i zadzwonią, jak będzie coś, co może cię zainteresować. W necie nie kupuj, bo mnóstwo naciągaczy tam jest.

#6 Atticar_eu

Atticar_eu
  • Użytkownicy
  • 15 postów

Napisany 03.07.2015, 12:04

Nei zawsze tak jest- akurat co do odzieży to jeszcze zgoda,ale też mozesz przecież przymierzyć w sklepie stacjonarnym po czym zamówić w internetowym i nie będzie żadnego problemu,a wyjdzie zdecydowanei taniej.

www.Atticar.eu

#7 myAutoZone

myAutoZone
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisany 05.08.2015, 21:04

Ogólnie w chwili obecnej jest sporo sklepów z wyposażeniem motocyklisty, wystarczy dobrze szukać. 

Co do wypowiedzi Kasi to się nie zgodzę - zakupy przez internet są teraz bardzo bezpieczne (o ile sprawdzimy opinie o danym sklepie), a sklepy internetowe naprawdę dbają o swoich klientów.

Złotym środkiem jest tak jak powiedział atticar - zamówić coś do przymiarki w sieciówce, po czym kupić to taniej w sklepie internetowym - no chyba, że różnica cenowa to grosze a wiemy że możemy zaufać sprzedawcy.

Być może za jakiś czas będę mieć dostęp do akcesoriów Alpinestars'a oraz innych marek motocyklowych, więc jeśli jesteś zainteresowany proszę o info na priv. : )

logo_na_strone_red.png

#8 finraad

finraad
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 21.10.2015, 08:46

Ja kupuję w motoclubie w Poznaniu już od dłuższego czasu. Jestem zadowolony z ich towarów.

#9 Carmistrz

Carmistrz
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 30.12.2015, 09:40

Jeśli chodzi o ulubione sklepy stacjonarne to Autos i Motozbyt. Zna ktoś? Oba w Łodźi, polecam. Częściej jednak części zamawiam przez internet, głównie allegro.

#10 Marcin25

Marcin25
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisany 15.01.2016, 15:54

takiego jednego to chyba nie, sporo kupuję na allegro u różnych sprzedawców

#11 moto45rzysta

moto45rzysta
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisany 22.01.2016, 16:12

Ja mam - mam nadzieję, że mnie nikt nie zje, jak po prostu podam link:  Motocykle Wrocław - pracuję tam, i to jest naprawdę fajna praca. A opinia pracownika coś znaczy :D Do pracy dojeżdżam Junakiem 125 ;)

Polecam motocykle Wrocław - w sklepie Amaro, najlepsze ceny i doskonała obsługa.

#12 Avde_pl

Avde_pl
  • Użytkownicy
  • 225 postów

Napisany 26.01.2016, 16:17

W kwestii dobrych i godnych zaufania sklepów internetowych,to polecam zerknąć także do nas,gdzie znajdziecie wiele ciekawych akcesoriów motoryzacyjnych,audio-car do swojego samochodu.W razie pytań chętnie doradzimy i pomożemy.

#13 mobilki

mobilki
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisany 04.02.2016, 12:12

Dobry serwis Kawasaki na terenie Wawki ktoś poleca? 

#14 Valkyyyr22

Valkyyyr22
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisany 09.02.2016, 17:18

motoclub wrocek, tam zawsze jakościowe i jest z kim skonsultować zakup ogólnie

#15 dynamical

dynamical
  • Użytkownicy
  • 25 postów

Napisany 11.02.2016, 12:07

Ja znam fajny sklep motocyklowy. Maja dosyć tanio i porządne rzezy. Ostatnio kupielm sobie u nich takie rękawice motocyklowe: http://motomoda24.pl...ort-racing.html i jestem z tego powodu zadowolony, bo używałem ich przez jeden sezon i dobrze się trzymają nie pękają, a jak kupowałem w podobnej cenie na allegro to byl totalny szajs i bardzo szybko sie psuły...

Najlepszy dealer Mazda Zabrze: http://zabrze.mazda-dealer.pl/

#16 Małpa

Małpa
  • Użytkownicy
  • 63 postów

Napisany 04.03.2016, 19:51

Kupiłem sobie motor przed tygodniem i osoba od której odkupiłem moje kawasaki polecił mi sklep z częściami zamiennymi kawasaki sklep. Narazie planuję sobie kupić odzież na motor, trochę moje przygotowanie do sezony jest słabe ale mam jeszcze trochę czasu.

#17 MikeeS

MikeeS
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisany 09.03.2016, 15:00

Gdyby ktoś z was potrzebował części do maszyn czy wózków widłowych to mogę polecić ten sklep - link.

#18 dixit

dixit
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisany 08.04.2016, 15:58

No jak dla mnie to http://motomoda24.pl/ to dobry sklep motocyklowy. "dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tam kupuję;) nie zdzierają, a do tego mają dosyć bezpieczne produkty... Ja tam kupowałem już kilka razy i jak do tej pory nie miałem z tym większych problemów. Jak czegoś nie wiem, to mi radzą co lepiej wybrać lub czym się rożni jeden materiał od drugiego...

Miałeś wypadek lub kolizję? Postaw na auto zastępcze i odszkodowanie z OC sprawcy. Wypożyczalnia Zabrze i Gliwice: http://szkodypowypad...chody-zastepcze

#19 Małpa

Małpa
  • Użytkownicy
  • 63 postów

Napisany 27.04.2016, 10:58

Mój znajomy ostatnio powiedział mi, że swoje spodnie zamówił z http://mcsonline.pl/...6,p7640,pl.html i jest bardzo zadowolony :) Przeglądałem ich ofertę i mają bardzo profesjonalny wybór.

#20 WszystkozAmeryki_com

WszystkozAmeryki_com
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisany 30.06.2016, 14:47

Do grona tych dobrych i godnych zaufania sklepów internetowych z częściami,akcesoriami na motor,dopisuję również nas WszystkozAmeryki.com gdzie możecie liczyć na niższe ceny i szeroki asortyment.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników