Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dbanie o Szyby w samochodzie

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
49 odpowiedzi na ten temat

#41 Negotti_com_pl

Negotti_com_pl

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 17.12.2015, 14:46

To fakt,czasem na wycieraczkach osadza się piasek,pył i w wyniku tarcia o szybę,może ją zniszczyć,zarysować więc kontrolujmy ich stan na bieżąco. Jeżeli będzie potrzeba wymiany na nowe,to służymy pomoca,znajdziecie u nas ich szeroki wybr w rozsądnej cenie,do każdego modelu samochodu.

#42 Ekspert_Superpolisa

Ekspert_Superpolisa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 22.12.2015, 16:03

straszne są te renowacje drogi tymi kamyczkami które niby samochody mają ubić :/

oraz innego elementy na drodze którymi można dostać w szybę i wtedy o tragedię nie trudno. (wymiana szyby jest kosztowna)

To racja, naprawy lub wymiany szyb w aucie to kosztowna sprawa. Kierowcy, którzy posiadają ubezpieczenie szyb, nie mają takich zmartwień. Ten, proponowany przez wielu ubezpieczycieli, dodatek do polisy OC i AC gwarantuje pomoc w sytuacji uszkodzenia lub wybicia szyb samochodowych. Posiadając taki pakiet nie trzeba się martwić wymianą szyb oraz dodatkowymi opłatami np. holowaniem, czy parkingiem. A koszt takiej polisy jest niewielki w porównaniu z korzyściami.

Pozdrawiam,

Ekspert Superpolisa.pl

Pozdrawiam,

Ekspert Superpolisa

http://www.superpolisa.pl

logo.jpg

#43 Negotti_com_pl

Negotti_com_pl

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 12.01.2016, 11:06

Z jednej strony racja,ale też nie zawsze każdy ubezpieczycie tak chętnie wypłaca odszkodowanie nawet za zrysowaną szybę,to też zależy od kilku czynników. Poza tym często samo uzupełnienie takiego odprysku wystarczy do bezpiecznej jazdy i koszty nie są takie wysokie.

#44 HenryU

HenryU

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 23.10.2017, 10:14

Ja ostatnio przyciemniałem swoje , byłem u http://www.autoszyby.org/ , doradzili mi w jakiej tonacji takie szyby mogę przyciemnić bardzo profesjonalna obsługa i przystępne ceny. Polecam

#45 MotoMati

MotoMati

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów
  • Auto:Nissan Primera P11

Napisany 23.10.2017, 11:59

Dużo daje systematyczne przecieranie wycieraczek i mycie samej szyby. Wtedy szyba się tak nie rysuje. Nie ma też co popadać w paranoje, bo wszystko się zużywa. Nawet szyba :D

#46 Autolakiery-Zywiec

Autolakiery-Zywiec

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 27.11.2017, 15:56

To prawda, o szyby w samochodzie należy dbać, szczególnie o czołowa która dla kierowcy jest najbardziej istotna, podczas prowadzenia auta. Osobiście polecam też regularnie nakładać nano wycieraczkę, która znakomicie sprawdza się podczas deszczu.

#47 Ajlar

Ajlar

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 17.03.2018, 12:51

Na pewno warto wymieniac wycieraczki, szczegolnie po zimie. Wiadomo jak to jest - snieg/lod/kamyczki - zbieraja sie na piorkach i rysuja szybe oraz niszcza same wycieraczki. Jezeli chodzi o wycieraczki samochodowe - to chyba jedna z lepszych opcji sa wycieraczki bosh, prawda? Dostepne sa dla wiekszosci mark i modeli aut - sam mam takie w swoim aucie.

#48 Opony-moto

Opony-moto

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 28.03.2018, 10:12

Moim zdaniem niemal o każdy element w samochodzie należy po prostu dbać, chodzi zarówno o szyby jak i układ chłodzenia czy opony. Same części lub akcesoria bez problemu znajdziemy w dobrych sklepach internetowych.

#49 Andrzejj56

Andrzejj56

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 16.04.2018, 14:10

Witam, to fakt, trzeba dbać o szyby w samochodzie, tak samo, jak i o inne rzeczy. Ja już parę razy w ciągu paru lat wymieniałem i naprawiałem szybę. Jest to jednak kosztowna sprawa.

http://naprawa-szyby.pl/

#50 Carmax1_pl

Carmax1_pl

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisany Dzisiaj, 12:06

Zgadza się, szczególnie jeżeli mowa o szybie czołowej która jest najdroższa, w niektórych modelach aut również podgrzewana i musimy mieć ten fakt na uwadze. Poza tym są specjalne serwisy które zajmują się naprawą i wstawianiem szyb, grunt aby było to wykonane solidnie.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników