Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wynajem samochodów

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
35 odpowiedzi na ten temat

#1 klapeek

klapeek
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisany 29.01.2016, 16:55

W przypadku trudnych i przeciągających się awarii samochodów, polecam korzystanie z możliwości wynajmu samochodów. Wynajem samochodów oferuje na terenie Szczecina firma UnityTrans.

Jeśli interesuje cię kontrola zużycia paliwa napisz do mnie na pw, a pomogę ci dobrać oprogramowanie do każdego pojazdu.

#2 Avde_pl

Avde_pl
  • Użytkownicy
  • 225 postów

Napisany 20.06.2016, 12:09

W przypadku awarii samochodu to należy go wówczas przede wszystkim naprawić,czasem są serwisy które oferują auta zastępcze,możemy poszukać też takiej opcji i dodatkowo za nią nie płacić.

#3 Mark

Mark
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 21.06.2016, 11:58

Przede wszystkim auto trzeba przetransportować do naprawy w odpowiedni sposób !

#4 piotreks

piotreks
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 01.07.2016, 21:37

Wynajem pojazdów to ratunek w wielu sytuacjach. Sam dojeżdżam spod Warszawy do pracy i jak mi padł samochód i był uziemiony na kilka dni w warsztacie to uratowała mnie tylko ta wypożyczalnia http://sis-car.com.pl/5_Flota Inaczej byłoby kiepsko. :/

#5 cezaryf

cezaryf
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisany 14.07.2016, 13:17

Czasami zdarzają się sytuacje że potrzebny jest nam wynajem auta. Również miałem ostatnio nieprzyjemną awarię ale zdecydowałem się aby wypożyczyć auto w http://carfast.pl/ i szczerze polecam ! Duży wybór aut w atrakcyjnych cenach ;)

#6 OponyTurbo_pl

OponyTurbo_pl
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisany 18.07.2016, 04:36

W takim razie skoro polecasz,to może napiszesz też jak kształtują się ceny poszczególnych modeli samochodów oraz jakie wymogi dokładnie należy spełnić? To byłoby wskazane bo każdy kto w przyszłości chciałby wypożyczyć samochód,na pewno jest bardzo ciekaw szczegółów,w Polsce biznes typu rent car nie jest jeszcze aż tak bardzo popularny.

#7 Funkadelic

Funkadelic
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 25.08.2016, 15:18

No niby nie jest, ale staje się. Ja ostatnio korzystałem a ceny były znośne więc nie narzekam. I to nie w Wawce czy Wrocku, a Katowicach, które pod pewnymi względami były mocno do tyłu  ;)

#8 Bracks_pl

Bracks_pl
  • Użytkownicy
  • 114 postów

Napisany 29.08.2016, 07:59

Jakoś nigdy nie miałem okazji wynajmować samochód więc nie wiem czego dokładnie można się spodziewać poza wysoką ceną,od tego zacznijmy. Mało tego słyszałem też opinie iż trzeba spełnić naprawdę cały szereg wymogów dotyczących wynajmu,czy to prawda? Czekam na Wasze opinie.

#9 mzalewski

mzalewski
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisany 29.09.2016, 20:20

Jakoś nigdy nie miałem okazji wynajmować samochód więc nie wiem czego dokładnie można się spodziewać poza wysoką ceną,od tego zacznijmy. Mało tego słyszałem też opinie iż trzeba spełnić naprawdę cały szereg wymogów dotyczących wynajmu,czy to prawda? Czekam na Wasze opinie.

Nie - nie ma takiej tragedii z wymogami. Gorzej bywa ze zwrotami jeżeli wynajmujesz żeby oszczędzić 30 zł w jakiejś wiejskiej wypożyczalni. Poleam wybieranie duzych sieciówek jak np Panek, z którego usług już kilkukrotnie korzystałem.

#10 Bracks_pl

Bracks_pl
  • Użytkownicy
  • 114 postów

Napisany 07.10.2016, 11:27

Skoro korzystałeś to napiszesz więcej szczegółów jak kształtują się te wymogi? Bo tutaj są jak widzę sprzeczne opinie, więc warto wiedzieć dokładnie na czym stoimy zanim zdecydujemy się na wynajem. A co ze zwrotem auta, są jeszcze jakieś inne, ukryte i dodatkowe koszty ?

#11 mzalewski

mzalewski
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisany 29.10.2016, 13:46

Skoro korzystałeś to napiszesz więcej szczegółów jak kształtują się te wymogi? Bo tutaj są jak widzę sprzeczne opinie, więc warto wiedzieć dokładnie na czym stoimy zanim zdecydujemy się na wynajem. A co ze zwrotem auta, są jeszcze jakieś inne, ukryte i dodatkowe koszty ?

Co do wymogów - ja o wiek nie zostałem zapytany, więc wnioskuję, że nie ma potrzeby legitymowania się wiekiem. Tu wyciąg z regulaminu. Opłaty są aktualne na dzień dzisiejszy - wiadomo, że stawki te zmieniają się dynamicznie na rynku:

53. Wynajem samochodu klasy C, C+, C automat, N, N specj. przez osobę w wieku 21 - 23 lat, samochodu klasy C Premium, D, D+, D automat, D Premium, R, SUV, SUV automat, VAN przez osobę w wieku 23-25 lat lub samochodu klasy E, SUV Premium przez osobę w wieku 25 - 30 lat (za dobę najmu) - 40 PLN

Tak więc dopłata jest za niektóre klasy pojazdów jak się jest młodym, ale jak widać po 30 roku życia już nic się nie płaci więcej.

Dodatkowe koszty z jakimi można się liczyć to kilkadziesiąt złotych za zwrot samochodu poza godzinami pracy (chyba że opcja ze skrzynką wrzutnią), albo za przekroczenie limitu kilometrów kilkadziesiąt groszy za km (moim zdaniem trudno go przekroczyć). Dodatkowo bodajże coś kolo 4 zł za kilometr kosztuje zostawienie autka w granicach miasta, a nie w samym punkcie, ale mają często promocje na relokacje i jest to np za 1 zł. Zwrot możliwy ejst na 2 sosoby - skrzynka wrzutnia lub w obecności konsultanta, po godzinach pracy właśnie ta pierwsza opcja sprawdza się świetnie, ale można sobie zażyczyć zwrotu przy osobie z firmy, wtedy też chyba jest jakaś dopłata. Nie ma ich niewiadomo ile jeżeli my do tego rozsądnie podchodzimy czyli zwracamy tam gdzie pożyczyliśmy, nie nabijamy km ponad limit itp.

#12 heniek04

heniek04
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisany 23.01.2017, 22:27

Ja także mogę polecić godną zaufania wypożyczalnię, jest to firma VIP - auto-wypożyczalnia w Białymstoku  :wub: Korzystałem z niej wielokrotnie i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła!  :)

#13 tomaszzur

tomaszzur
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisany 23.01.2017, 22:49

Z samochodów VIP całkiem ciekawie wygląda klasa premium w wypożyczalni Panek, oj jest w czym przebierać.

#14 krystian80

krystian80
  • Użytkownicy
  • 34 postów

Napisany 02.02.2017, 11:38

ja kilka razy w życiu też korzystałem z wypożyczalni, zawsze na wakacjach, dobra opcja ;)

#15 wojtonka

wojtonka
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 22.02.2017, 14:07

Ja jestem z okolic Nowego Sącza i wypożyczałam tu https://car-rental.p...odow-nowy-sacz/ Jeżeli chodzi o ceny to za Seata Leona na 2 dni płaciłam 140 zł za dzień. Jest limit dzienny 500 km, ale mi to akurat nie przeszkadzało, bo tyle nie wyjeździłam. Z takich zasad regulaminowych to trezba mieć ukończone 21 lat i prawo jazdy ważne rok. Nie wymagali karty kredytowej, można było płacić gotówką, ale ponoć w większości wypożyczalni trzeba mieć kartę kredytową, to już zależy od wypożyczalni.

#16 Ada_lika

Ada_lika
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisany 13.03.2017, 13:27

To ja polecam  http://sasforrent.pl/samochody/ Świetna wypożyczalnia z Zabrza. Jak ktoś chce wynająć lawetę lub 9 osobowy samochód, to niech zgłos się do nich ;)

#17 SpaCar_pl

SpaCar_pl
  • Użytkownicy
  • 27 postów

Napisany 17.03.2017, 09:02

Co innego kiedy korzystamy z opcja wypożyczenia auta na wakacjach na okres 1 dnie i to za granica, gdzie taka czynność jest opłacalna, a co innego w Polsce, gdzie jak ktoś słusznie wspomniał powyżej, często trzeba spełnić szereg "dziwnych" wymogów plus koszty też są dosyć wysokie.

#18 witek142

witek142
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 17.03.2017, 11:52

Wszystko zależy od firmy, nie każda musi mieć dziwne wymogi a zdarzają się bardzo różne sytuacje kiedy potrzebujemy szybko jakiegoś środka transportu. Ja np. potrzebowałem wypożyczyć większe auto do transportu towaru, ponieważ moje auto uległo awarii. Skorzystałem z usług http://www.wypozyczalniaskorpion.pl/ gdzie nie trafiłem na żaden problem, tylko prosty i tani wynajem :P

#19 Marlons

Marlons
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 06.06.2017, 08:56

Dla mnie najlepsza ze wszystkich z jakich korzystałem jest wypożyczalnia samochodów gdańsk. Mają bardzo dobre, młode autka w rozsądnych cenach. Zawsze gdy mam auto u mechanika na dłuższy czas, korzystam z ich usług i sobie chwalę. Polecam ich sprawdzić jeśli ktoś potrzebuje wynająć auto.

#20 Salko_pl

Salko_pl
  • Użytkownicy
  • 80 postów

Napisany 28.07.2017, 09:34

Ja niestety nie znalazłem jeszcze wypożyczalni, która miałaby do zaoferowania klientom coś ciekawego w rozsądnej cenie. Koszty wynajmu auta są wysokie i nie ukrywajmy, ze często dzienny limit przebiegu km jest śmiesznie niski, oczywiście to zależy od opcji na jaką się zdecydujemy, ale jednak mimo wszystko to średnio opłacalny interes.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników