Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki kredyt na motor ?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 alex55

alex55

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18.04.2017, 12:28

Tanie podróżowanie i weekend nad morzem to jest coś co kocham, nie mam stałego związku i jestem alternatywną osobą lubiąca podróżować po Polsce. Ostatnio szukałam idealnego kredytu który pozwoli mi na wyjazd, nie chciałam korzystać z chwilówek bo to duże oprocentowanie zabija wszystko... Dlatego zdecydowałam się na ofertę Polska www.aasapolska.pl rewelacyjna firma, kredyt przez internet bez zaświadczeń decyzja w 15 min o przydzieleniu mi pożyczki, rewelacja ! Dzięki nim pojechałam w Polskie góry !

#2 zygor

zygor

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów
  • SkądWarszawa

Napisany 20.05.2017, 14:13

Zerknij też przy okazji tutaj https://kredytok.pl/, może skorzystasz następnym razem.  To sprawdzona firma, która pomogła wielu moim znajomym. Nie wymagają tu wielu formalności i dokumentów, szybko można załatwić bardzo sprawnie. Korzystne i jasne dla obu stron warunki, według mnie jedna z lepszych ofert na obecnym rynku chwilówek. 

#3 Moto-bene

Moto-bene

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 03.08.2017, 15:04

Szczerze mówiąc to żaden z tych rozwiązań nie jest dobre, ponieważ potem będziesz musiał to oddać z nawiązką. Polecam doskładać i kupić nawet tańszy motor, a potem przesiąść się do lepszego i droższego. My chętnie pomożemy podczas wyboru odpowiedniego kasku i akcesoriów.

#4 strategiczny

strategiczny

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • SkądKraków
  • Skuter/motor:Hoonda cbf 600

Napisany 18.12.2017, 22:31

Jeśli już, to leasing, bo jest sporo tańszy. Problem tylko jest taki, że większość leasingów można wziąć tylko na firmę. Kiedyś był konsumenckie, ale teraz chyba już nie ma czegoś takiego. Uzbierać ciężko, a czas, który moglibyśmy poświęcić na jazdę  już się nie wróci.

#5 slonecznyporanek

slonecznyporanek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 07.01.2018, 18:22

W Sieci jest cała masa porównywarek tego typu kredytów. Wystarczy się dobrze rozejrzeć ;) Np. tu https://finanse.rank...ty/samochodowe/

#6 Luke24

Luke24

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 17.01.2018, 11:18

Jest masa ofert, ale większość z nich ma spore wymagania i często odrzucają wnioski. Z tego co sprawdzałem, to w eurobanku zalatwiaja dość szybko i bez wiekszych wymagań.

#7 Pucholand

Pucholand

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 19.01.2018, 21:02

Szybkie pożyczki mają z reguły ogromne oprocentowanie. Zdecydowanie odradzam tego typu działań.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników