Skocz do zawartości

Zdjęcie

Interceptor z zestawu Mad Max Fury Road - Collector's Edition Limited Blu-ray 2015

mad max fury road scale model box set coletors edition sculpture

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Matiz

Matiz
  • Użytkownicy
  • 729 postów

Napisany 09.05.2018, 22:33

czołem pany!

w moje łapy wpadł w końcu model którego chyba nie trzeba przedstawiać (tymbardziej po sukcesie "nowego" madmaxa)

hqdefault.jpg

Małe tło
Nie wiem czy szukacie lub widzieliscie na ebayach- wydany przez aoshime zestaw (ostatni re-stock chyba w 2008 roku)

Osiąga zawrotne ceny na aukcjach, 200 USD za ver II  :ph34r: :o   (był dodany pies i jakies fanty)
Edit: już wiem czemu jest takie drogi: http://www.madmaxmov...php?f=7&t=10095

maxresdefault.jpg

mam nadzieje że bedzie jeszcze kiedyś dodruk ,bo model znajduje sie na mojej liscie most wanted :wacko:

Dobra ale do rzeczy. Po premierze pojawiły sie kolekcjonerskie boxy- wszystkie filmy na blu-ray + fanty.

Jednym z nich była figurka interceptora.
I tu mała dygresja- myślałem że taki zestaw to ołtarzyk dla każdego kto go kupi. Pamiętam że zaraz po premierze cholerstwo kosztowwało chyba z 600zł  :blink:  Jakże zdziwiło mnie gdy znalazłem sam model oddzielony od zestawu :huh:

RmV7pTt.jpg

I teraz tak:

-Nie wiem z czego jest model ,ale wygląda mi na jakiś kamień :blink: glinka, gips? nie mam pojęcia

-Jest masakrycznie źle wykonany, Nie zgadzają sie proporcje, szczególnie linia boczna (chyba tylna oś jest za daleko) widac miejsce gdzie jest doklejony dach, a najbardziej kłuje w oczy zbyt ostry "nos" zderzaka Arcadipane :wacko: Aha jedno koło jest za głeboko osadzone. Nie wiem czy to było odlewane z jakiejś formy czy jak? Przez moment myslałem że ktoś struga każdą sztuke "od zera" :huh: :P
- Z drugiej strony dosyć fajnie wykonane są detale w środku i na pace, straszna przepaść w stosunku do reszty.

-Waloryzacja- brud jest tragiczny. Widać że było stanowisko gdzie mała chinka losowa mazała pędzlem <_<  z kolei kurz na szybie całkiem przyzwoity

ale przejdźmy do sedna. Model znalazłem przypadkiem, gdyż po raz kolejny chciałbym pograć w mad maxa (bla bla, nieistotne) i natrafiłem na model szkukając gry.

I teraz uwaga- moja sztuka jest uszkodzona- Nie ma kierownicy, podstawka uszczerbiona (dla mnie to nie problem) w transporcie dodatkowo uszczerbili blower. I w związku z uszkodzeniami model był za 35zl :blink: :o

bi3pm6X.jpg

voUJToK.jpg

xQTgXdl.jpg

Do aoshimy sie nie umywa ,ale biorac pod uwage jej ceny gdy już sie pojawi i ceny AutoArta to jest to zacny substytut!

ważne- jezeli ktoś też szuka Interceptora do swojej kolekcji, to sprzedający miał jeszcze dwa, bez uszkodzeń za 80zł
tytuł allegro: 
"Figurka z filmu MAD MAX"

modelu nie odhaczam z mojej listy :P  licze ze dorwe kiedyś aoshime...

540c3938cbfac51ca513bcf337d5ed9f.gif

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: mad max, fury, road, scale, model, box, set, coletors, edition, sculpture

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników