Skocz do zawartości

Zdjęcie

VW polo 1.0 Benzyna 1994 rok nowszy model odpala i gaśnie

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 wena

wena

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • SkądLeszno

Napisany 21.05.2008, 10:21

dziękuję ci Romku za radę "srawdzę"to i dam znać pozdrawiam wszystkich [size=9:][ Dodano: 23-05-2008, 8:04 ][/size:]wiem już co to była za awaria i dziękuje Wam bardzo za pomoc Siadł mi imobilaizer dziękuje jeszcze raz za zainteresowanie się moim problemem :jazda: :jazda: :jazda:
VW polo 1.0 benzynza odpala i gaśnie co to może być zostały wymienione kable kopułka z palcem oraz świece POMÓŻCIE PROSZĘ

#2 romek891

romek891

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów
  • SkądZduńska-Wola

Napisany 21.05.2008, 07:21

Jeśli odpala to czujnik zapłonu chyba też powinien byc dobry. Może coś z przepustnicą lub dobraniem odpowiedniego składu miaszanki po odpalaniu silnika. Pozdrawiam

#3 wena

wena

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • SkądLeszno

Napisany 18.05.2008, 13:59

dzięki za odpowiedz spadłes mi z nieba wiesz co w aucie nie mam alarmu ani imobilaizeraPrzyznae ci rację z tym że mechanicy próbują naciągnąć mnie na niepotrzebne koszta albo sami nie wiedza co jest jak wspominałam wczesniej chcą wymienić komputer ale czy to będzie jakiś sens niewiem wydaje mi się że może coś z czujnikiem zapłonu co otym sądzisz jestem kobietą i tylko mogę coś przypuszczać więc nie śmiej się jeśli napisałam coś nie tak pozdrawiam
VW polo 1.0 benzynza odpala i gaśnie co to może być zostały wymienione kable kopułka z palcem oraz świece POMÓŻCIE PROSZĘ

#4 dziadparyski

dziadparyski

Kamikazee

• Moderator
  • 4238 postów

Napisany 17.05.2008, 23:31

Znaczy sie wymienili co się dało. Bez sensu i prawidłowej diagnozy. A teraz chca wymienić sterownik, lub naciagnąc na grubszą kaskę. Podejrzewam że zmieniając warsztat gdzie nie pracuje niedouczone cwaniactwo, koszt naprawy zamknie się w niewielkiej kwocie, a ona sama zostanie wykonana zgodnie ze sztuką.Pierwszą rzecza jaka sprawdzam w takim przypadku to prawidłowe działanie alarmu lub immobilizera. A z rzeczy mechaniczno-elekrtycznych cisnienie paliwa. Bowiem fakt ze silnik mozna uruchomić, choć na chwilę dobrze swiadczy o kondycji elementów bezsensownie zmienionych, choćby na tyle by silnik działał.Idac drogą dedukcji mechanik eleminuje układ zapłonowy, koncentruje się na sygnałach sterujących zapłonem, lub go odłaczających, sprawdza ciśnienie paliwa.

#5 wena

wena

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • SkądLeszno

Napisany 17.05.2008, 22:37

co mam robić wrócił od mechanika w piątek tzn. wczoraj wymienili kable świece kopułkę oraz palec i dalej nic powiedziano mi że jesli dalej będzie gasł to mam do wymiany komputer proszę bardzo o pomoc :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników