Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytania/Problemy/Sugestie

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2531 odpowiedzi na ten temat

#2521 kashato

kashato

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 834 postów
  • GG:
  • SkądBłonie
  • Auto:A5

Napisany 06.01.2017, 15:09

Dobra gadki, gadkami, czasami tu przesiaduje. I jakoś nie widzę sensu stworzenia takiego tematu. Jest Kupie/Sprzedam, które do tej pory najlepiej swoją role spełnia. Jest porządek i nie zalega się z ogłoszeniami z 10 lat do tyłu. Poza tym przypominam wszystkim w tym Panom moderatorom, że pogawędki możemy pisać w HydeParku ;)

Przykładowa sytuacja: wrzucam to co mam do sprzedania, piszę post 10-15 minut bo mam dużo rzeczy, mija kilka-kilkanaście dni i post znika, a ja dalej to wszystko mam... Mam pisać go od nowa? Plus w międzyczasie może wejść ktoś na forum i może szukać tego co mam do sprzedania. A tak to tworzę swój wątek, wpisuję co mam i sobie po prostu edytuję post raz na jakiś czas, aktualizując mój 'stragan', ewentualnie ktoś tam zapyta o szczegóły, fotki jakichś przedmiotów i tym sposobem wszystko mam w jednym miejscu. Niektórzy z forum mogą kojarzyć, że często coś mam do sprzedania, więc myślę że kilka osób jest w stanie zrozumieć co mam na myśli.

Dodatki do modeli na zamówienie!

Niskie ceny, rzadko dostępne blaszki, śrubki, linki!

T2M, Crazy modeler, Hobby Design i inne!

Pytać, chętnie doradzę, pomogę, załatwię :)

#2522 reptyle

reptyle

Kamikazee

• Moderator
  • 1633 postów
  • GG:
  • SkądDL
  • Auto:Fiat Bravo/Citroen Jumper

Napisany 07.01.2017, 09:15

Przykładowa sytuacja: wrzucam to co mam do sprzedania, piszę post 10-15 minut bo mam dużo rzeczy, mija kilka-kilkanaście dni i post znika, a ja dalej to wszystko mam... Mam pisać go od nowa? Plus w międzyczasie może wejść ktoś na forum i może szukać tego co mam do sprzedania. A tak to tworzę swój wątek, wpisuję co mam i sobie po prostu edytuję post raz na jakiś czas, aktualizując mój 'stragan', ewentualnie ktoś tam zapyta o szczegóły, fotki jakichś przedmiotów i tym sposobem wszystko mam w jednym miejscu. Niektórzy z forum mogą kojarzyć, że często coś mam do sprzedania, więc myślę że kilka osób jest w stanie zrozumieć co mam na myśli.

Tworzysz tak jak by nowy temat: Stragan Kashato. W pierwszym poście wrzucasz co masz do sprzedania, a później normalnie każdy postuje co by chciał i tyle.Aktualizujesz go sobie na bieżąco. Wrzuć go do ogólnego i nie ma problemu a na pewno takie coś się przyda. Tylko żeby fotki nie wygasały zbyt szybko.

Tablice rejestracyjne 1/43 1/24 1/18
https://www.facebook.com/GratFactory
Felgi i akcesoria http://s1313.photobu...i?sort=6&page=1

#2523 ginger

ginger

Zaawansowany kierowca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • SkądLachendorf
  • Auto:VC Caravan

Napisany 07.01.2017, 11:46

To coś kiepsko szukasz. ;) Cremi Universal 601s na facebooku, w fotkach z budowy jest kilka zdjęć deski, na których ja się wzorowałem. Jak chcesz zobaczyć ogólny kształt (bo np. liczniki z perspektywy czasu to źle zrobiłem, co jak co ale był to mój drugi zaczęty model :P) to chyba u mnie w wipie co nieco powinno być. :)

A wiesz nie pomyślałem o czymś takim jak Facebook. Obadam sobie sprawe i  poszukam Twojego Wipa.

W razie "w" będę się do Ciebie odzywał Albin ;)

#2524 kashato

kashato

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 834 postów
  • GG:
  • SkądBłonie
  • Auto:A5

Napisany 07.01.2017, 14:34

Tworzysz tak jak by nowy temat: Stragan Kashato. W pierwszym poście wrzucasz co masz do sprzedania, a później normalnie każdy postuje co by chciał i tyle.Aktualizujesz go sobie na bieżąco. Wrzuć go do ogólnego i nie ma problemu a na pewno takie coś się przyda. Tylko żeby fotki nie wygasały zbyt szybko.

Dokładnie o to mi chodzi, po prostu tłumaczyłem sytuację dla Mtuna ;)

Dodatki do modeli na zamówienie!

Niskie ceny, rzadko dostępne blaszki, śrubki, linki!

T2M, Crazy modeler, Hobby Design i inne!

Pytać, chętnie doradzę, pomogę, załatwię :)

#2525 Maćko

Maćko

Kamikazee

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4839 postów
  • GG:
  • Skądz Bogdańca

Napisany 11.02.2017, 22:32

Mógłby ktoś polecić jakąś sprawdzoną ale tańszą niż Tamka pęsetę do trawionek i innej drobnicy? 

tumblr_mcx5lxbc6R1rprwzqo1_500.gif

#2526 Grzes

Grzes

Kamikazee

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2127 postów
  • GG:
  • SkądCieszyn
  • Auto:126p 82", 126p 89", 126p 93", 126p 93", golf II 89"
  • Zawód:Inż.

Napisany 12.02.2017, 11:56

Ja kupiłem kiedyś pensetę w castoramie, taka z ostrymi końcówkami. Dałem za nią chyba trochę ponad 10zł. Fajna jest bo nie jest miękka, fajna ostra i łapie bardzo małe elementy. Do trawionek też powinna dać radę. Jest to topex st-12.

"ŚPIESZYSZ SIĘ? WIĘC TO JUŻ NIE JEST HOBBY!!!!"

#2527 Dyzio1988

Dyzio1988

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 741 postów
  • GG:
  • SkądKraków
  • Auto:BMW 325i
  • Zawód:Technik Kombinatronik

Napisany 23.04.2017, 10:43

Panowie podpowiedzcie z czego robicie kable zapłonowe. Szukałem cienkiego kabelka aby imitowal właśnie zapłonowy w skali ale wszystkie wydają się grubawe..

#2528 Grzes

Grzes

Kamikazee

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2127 postów
  • GG:
  • SkądCieszyn
  • Auto:126p 82", 126p 89", 126p 93", 126p 93", golf II 89"
  • Zawód:Inż.

Napisany 23.04.2017, 11:12

Rozbieraj stare radia, kompy cokolwiek co ma kabelki. Najwięcej jest w transformatorach na szpuli. Wtedy masz kabelki w różnej grubości. Jedyny minus, że najczęściej trzeba je malować, chociaż czasem w zabawkach można trafić cienutkie kable w izolacji. Ostatnio w leroy widziałem w dziale z linkami i sznurami druciki różnych grubości i kolorów(stalowy, miedziany, mosiądz)

"ŚPIESZYSZ SIĘ? WIĘC TO JUŻ NIE JEST HOBBY!!!!"

#2529 Dyzio1988

Dyzio1988

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 741 postów
  • GG:
  • SkądKraków
  • Auto:BMW 325i
  • Zawód:Technik Kombinatronik

Napisany 23.04.2017, 11:18

Mam stare radio samochodowe jeszcze kaseciak to dobiorę się do niego. Myślałem o cienkim drucie ale kabelek będzie realistycznie naprężony.

#2530 reptyle

reptyle

Kamikazee

• Moderator
  • 1633 postów
  • GG:
  • SkądDL
  • Auto:Fiat Bravo/Citroen Jumper

Napisany 23.04.2017, 13:49

Kabel telefoniczny, żyłki wędkarskie,metalowe skrętki no to akurat nie do zapłonowych ale też się przydaje.

Tablice rejestracyjne 1/43 1/24 1/18
https://www.facebook.com/GratFactory
Felgi i akcesoria http://s1313.photobu...i?sort=6&page=1

#2531 ///MTechnik

///MTechnik

Mistrz kierownicy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 397 postów
  • Auto:BMW 330Ci
  • Zawód:Technik

Napisany 23.04.2017, 14:45

Ja robię z tych 'zawieszek' plastikowych co dyndają metki przy ubraniach. A jak są przezroczyste/białe to idealnie się nadają na przewody paliwowe np. mechanicznego wtrysku bo można je zginać dowolnie i nie wracają.

#2532 Matiz

Matiz

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 674 postów
  • GG:
  • SkądŚlunsk!
  • Auto:GF8 RX, K11 SuperS
  • Zawód:naprawiacz automobili

Napisany 23.04.2017, 21:13

ja dziś dostałem od teścia B)

najlepsze są stare komputery, tam tych drobnych drutów jest masa!

pRmG1Cg.jpg

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników