Skocz do zawartości

Zdjęcie

xenony, swiatla do jazdy dziennej

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 bluerider13

bluerider13
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisany 11.10.2009, 23:10

Witam. Moje pytanko tyczy się świateł do jazdy dziennej (diodowych). Zakupiłem takie do swojego samochodu (z homologacją) i wszystko było ok dopóki ni zatrzymała mnie policja. Oczywiście pierwsze stwierdzenie było iż nie są to światła koloru białego tylko niebieskiego i są niedozwolone. Na nic się zdały moje zatwierdzenia że są one z homologacją i mogą być używane jako światła dzienne. Policjant stwierdził, że tą homologacją to sobie mogę!!!I teraz zapytanie: jak to jest z tymi światłami diodowymi? czy jest może jakiś przepis konkretny, który zabrania ich montowania? Wg. prawa światła przednie w Polsce mogą mieć kolor biały bądź żółty, o innym policjant nie chciał słyszeć!!!! Więc pytam, jeśli nie wolno to dlaczego można je kupić prawie w każdym sklepie motoryzacyjnym i to całkiem legalnie???!!! Jeśli ktoś sie orientuje w temacie to proszę dajcie znać jak to z tym jest. Pozdrawiam [size=9:][ Dodano: 11-10-2009, 11:14 ][/size:]aha zapomniałem dodać że postojówki jak i dzienne miałem w kolorze białym, tylko każdy wie jakie światło daje dioda!!!

#2 HiD xenon

HiD xenon
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 01.10.2009, 09:46

Witam Jesteśmy firmą która od pięciu lat zajmujemuje się bezpośrednim importem, dystrybucją i montażem oświetlenia xenonowego. Obecnie w naszej ofercie można znaleźć oświetlenia xenonowe oraz nowość w postaci produktów Car-Audio DVD, Ringów CCFL oraz światła do jazdy dziennej. Zajmujemy się zarówno sprzedażą detaliczną jak i hurtową. Zapraszamy do współpracy. Na wszystkie produkty udzielamy pełnej 12 miesięcznej gwarancji.tel: 0322786097e mail: biuro@sklepowisko.com[center:]Dodany obrazek [/center:][center:]Dodany obrazek [/center:][center:]Dodany obrazek [/center:][center:]Dodany obrazek [/center:][center:]Dodany obrazek [/center:]
WWW.SKLEPOWISKO.COM

#3 HenryU

HenryU
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisany 29.11.2017, 13:25

Ostatnio znalazłem xenony w sklepie basic. Niedługo będę potrzebował zmienić apteczkę. Czy ktoś kojarzy jakiś tani sklep internetowy? :)

#4 Avde_pl

Avde_pl
  • Użytkownicy
  • 225 postów

Napisany 30.01.2018, 10:44

Akurat jeżeli chodzi o akcesoria i części do tuningu auta w tym zakup świateł xenonowych, to zajmujemy się tym na co dzień i będziemy w stanie pomóc, doradzić podczas wyboru, to nasza specjalizacja :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników